Naše stránka je obnovena a funguje na následující stránce: www.detskaobuv-supykids.cz

O nás

Již od roku 2008 se zabýváme výrobou zdravé destskej obuvi. Průzkum trhu a dosavadní zkušenosti poukazují na to, že poptávka po kvalitních a zdravotně nezávadných dětských botách je vysoký. Velký důraz klademe na potřeby našich nejmenších zákazníků, na zdraví a pohodlí jejich nožiček, proto každým rokem vyvíjíme, inovujeme a zavádíme nová řešení při výrobě bot SupyKids pod přísným dohledem odborníků Dětské ortopedické nemocnice. Při modelování a výrobě Supykids bot se vedle dodržování daných zdravotních kritérií snažíme vyrábět co nejmodernější obuv a používáme jedině kvalitní materiály. Množství lékařských doporučení a vysoká návratnost spokojených zákazníků dokazují kvalitu našich bot.

Zdravá obuv Supykids:

Byli byste si mysleli, že ploché nohy, bolest nohou, kolen či kyčlí projevující se v dětství nebo opotřebení a bolest kloubů, bolestivé výrůstky na noze, kladívkový prst v dospělosti jsou důsledkem špatného výběru bot?

Podle nejnovějších poznatků statistického úřadu jsou ploché nohy jedním z nejčastějších onemocnění předškoláky. Ortopedi se shodují na tom, že nejpravděpodobnějšími příčinami deformity nohou jsou nekvalitní obuv (z levné umělé hmoty, nebo obuv se zabudovanou vložkou) a také nadměrná aktivita rodičů naučit své dítě co nejdříve chodit. V celosvětovém měřítku polovina dívek ve věku 10-16 let má pro moderní, avšak zdravotně nevhodné boty zdeformované nohy, ve věku 19-34 let je tento poměr až 65%. U dětí mezi 2. a 4. rokem je třeba měnit obuv každé tři měsíce. V tomto věku se totiž dítě učí chodit, tím se dětské boty rychleji opotřebují av poslední řadě nemůžeme zapomenout ani na rychlý růst nohou našich dětí. Naší odpovědností je, aby dítě v období prvních krůčků, později při nástupu do školky a školy nosilo vhodnou a zdravou obuv.

Dětská obuv SupyKids je vyrobena z přírodních, velmi jemných materiálů, tím zajišťuje celodenní pohodlí a větrání dětských nohou. Jejich konstrukce slouží jako prevence před různými deformitami nohou. Vysoká, pevná patová část, vyztužená vnitřní strana paty (supinace) napomáhá zdravému fungování dolních končetin, stabilizuje kotník, zabraňuje vytvoření ploché nohy. Pružná, odlehčená podrážka zabezpečuje pohodlnou chůzi.

 

Několik argumentů, proč se vyplatí vybrat si boty od Supykids:

• Konstrukce našich bot zabezpečuje zdravý vývoj nohou Vašeho dítěte

Zabraňují vzniku ploché nohy a tím špatnému držení těla

• Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů

Doporučení ortopedických odborníků

• Boty jsou přímo od výrobce, tím jsou v prodeji za velkoobchodní ceny

• Odborné informace o našich produktech přímo přes jeden z našich kontaktů

• Objednávky přímo ze skladu

 

Náš cíl: Zdravé dětské nožky, zlepšit život našich nejmenších!

Je důležité včas rospoznať negativní změny, které se projevují u našich dětí. Zda se vztahují na zuby, držení těla nebo chůzi. Jsme zodpovědní za zdravý vývoj dítěte ať už psychický, nebo fyzický! Nekupujme levnou a nekvalitní obuv, neobúvajme děti do bot po sousedech, nebo příbuzných, protože v dlouhodobém horizontu se to nevyplácí a může to mít negativní dopad na chůzi a vývoj končetin. Zkusme společně zlepšit životy našich dětí. Našimi výrobky přispíváme k rozvoji zdraví našich nejmenších. Je jen na Vás, zda i vy!

Kermi číslo povolení: E-2002003899-1

 

Prosím, zašlete nám svůj komentář o našich produktech, spolu s vaším jménem a fotografií na e-mailovou adresu: SupyKids. Napište, že souhlasíte, abychom komentář zobrazily na našich webových stránkách.

Váš názor zobrazíme na našich webových stránkách a každý měsíc jednomu šťastnému zákazníkovi vrátíme kupní cenu zpět!

Naše stránka je obnovena a funguje na následující stránce: www.detskaobuv-supykids.cz

Facebook