Naše stránka je obnovena a funguje na následující stránce: www.detskaobuv-supykids.cz

OBCHODNÍ A PŘEPRAVNÍ PODMÍNKY

Veškeré objednávky v našem internetovém obchodě považujeme za závazné.

Každý zákazník prohlašuje, že svou objednávkou souhlasí s obchodními podmínkami e-shopu www.supykids.cz.

V e-shopu www.supykids.cz je možné si objednávat zboží jedině elektronicky pomocí ikony obsah košíku, udáním údajů objednavatele (jméno, adresa, telefon, email). Objednávku bereme za ukončenou zaplacením zákazníka za zboží.

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY 

Možnosti platby ve webshopu:

-          Platba při převzetí výrobku (na dobírku)

V tomto případě, objednané zboží a cena poštovného bude vyplacena po obdržení balíčku.

-           Platba bankovním převodem na bankovní účet (předem)

Při platbě předem prosíme o úhradu hodnoty objednávky, kterou obdržíte v potvrzení objednávky (cena zboží + poštovné) ode dne objednání do 5 pracovních dnů na níže uvedený bankovní účet.V opačném případě objednávku považujeme za zrušenou. Při převodu zadejte prosím číslo Vaší objednávky do políčka: účel platby.

Při objednávce a platbě ze zahraničí kromě čísla účtu je třeba uvést i IBAN kód. Přepravní poplatky do zahraničí jsou kalkulovány individuálně, proto prosím objednávku uhraďte až po obdržení e-mailu od našeho zákaznického servisu, který obsahuje přesné náklady dodání zboží do zahraničí, nebo nás prosím kontaktujte na jednom z našich kontaktů.

Kontakty: 

Telefon: +421 905 836-877

E-mail: info@supykids.cz

Jakmile bude platba připsána ve prospěch našeho účtu, automaticky Vám odešleme objednané zboží.

 

Bankovní účet:

Název firmy: Supykids Europe

Číslo účtu: 2927909702/1100

IBAN: SK4911000000002927909702

SWIFT: TATRSKBX

 

-          Osobní odběr

Osobní odběr je možný na adrese: Slovensko, 945 01 Komárno, Vodná 6/66 v dohodnutém čase, který prosím zapište do kolonky: poznámky. Objednané zboží Vám uschováme do 5 pracovních dnů od objednávky. Pokud si zboží v daném čase nepřijmete považujeme objednávku za zrušenou. Vaši žádost o prodloužená uschovací doby avizujte v poznámkách.

Ke zpracování objednávky dojde v pracovních dnech mezi 10-18 hodinou. Objednávku můžete podat i mimo času vyhrazeného na zpracování objednávky. V tomto případě bude vaše objednávka zpracována na další pracovní den.

Po zpracování objednávky Vám zašleme v e-mailu Potvrzení o objednávce, ve kterém Vás informujeme, zda je objednaný výrobek (y) k dispozici v našem skladu. I přes denní aktualizací skladu může nastat rozdíl, o kterém Vás informujeme v potvrzení objednávky.

Nákupní cena je cena, která se nachází u vybraném zboží, je udaná v Kč.  V ceně je zahrnuta DPH, v ceně není zahrnuta cena dobírky.

Zákazník má právo zrušit svou objednávku v době po objednání, ale ještě před zasláním zboží. Tuto žádost je povinen ohlásit v mailu info@supykids.cz. Kupující nehradí v takovém případě žádné výdaje

 

DOPRAVNÍ PODMÍNKY

Žádáme Vás, abyste při udávání doručovací adresy brali ohled na to, že doručení zboží probíhá v pracovní době mezi 8 a 17 hodinou. Pokud Vám kurýr objednané zboží v daném čase neví doručit, pokusí si s Vámi domluvit po telefonu nový termín. Při objednávce si do poznámek můžete udat jako místo odběru své pracovní místo, když si v daném čase víte převzít dobírku pouze na pracovním místě. Žádáme Vás o přesné vyplnění údajů!

Dodání zboží 3-5, max. 8 pracovních dnů od přijetí objednávky.

Zaslání balíku Českou poštou

1 pokus o doručení, poté je zásilka uložena na dodací poště.
Při převzetí zásilky řidičem na doručení je zaslána adresátovi SMS, že mu bude doručována zásilka. V případě nezastižení a uložení zásilky na poště je opět zaslána SMS o této skutečnosti. 
V případě nezastižení je adresátovi do schránky vhozen lístek s informacemi o zásilce. 

Zaslání balíku PPL

2 pokusy o doručení. V případě nezastižení je adresátovi do schránky vhozen lístek s informacemi o zásilce. 

Balíček obsahuje objednané zboží a fakturu. Při požadavku faktury na firmu, udejte firemní údaje. (Pokud je adresa doručení a adresa firmy odlišná, tak ve fakturačních údajích vyplňte fakturační adresu).

 

Cena přepravního:

 

• Při platbě předem bankovním převodem 99 Kč

• Dobírkou pomocou ČP 139 Kč

• Dobírkou  pomocou PPL 159 Kč

Ostatní dopravní náklady (výměna zboží z důvodu špatného výběru velikosti, barvy, atd..) a vrácení zboží hradí zákazník.

Tito přepravní náklady platí pouze pro dodání zboží na území Čech.

 

OSOBNÍ ÚDAJE

Všechny poskytnuté údaje jsou samozřejmě chráněny - nebudou poskytnuty třetí straně viz. Ochrana osobních údajůkupujícího. Všichni účastníci mají právo přepsat, opravit, vymazat leckteré, nebo všechny poskytnuté údaje.

Z důvodu poskytování kvalitních služeb prodávající potřebuje znát některá osobní data kupujícího. www.supykids.cz webshop si během trvání smlouvy a později kvůli dokazování smluvních podmínek archivuje zákaznické údaje. Nakládání s těmito informacemi se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v informačních systémech. Prodávající se zavazuje chránit tato data před zneužitím a zaručuje jejich neposkytnutí třetímu subjektu s výjimkou organizací, s nimiž spolupracujeme při vyřízení Vaší objednávky. Jde o doručovatelské služby (dodací adresa) a banky (v některých případech jméno). Tyto údaje jsou poskytovány jednorázově.

 

OSTATNÍ

Nemůžeme převzít odpovědnost za žádnou z níže uvedených případů, z jakýchkoliv příčin k nim došlo:

• Jakékoliv selhání internetové sítě, která brání www.supykids.sk webshopu v bezvadném fungování a zákazníkovi v nakupování.

• Jakákoli chyba programu, abnormální událost nebo důsledky technických poruch.

• V případě Vis major nebo jakýchkoliv událostí, které se nedají řídit.

• Jakékoliv závazkové právní vztahy vzniklé mezi odběratelem a dodavatelem před nabytím účinnosti této smlouvy, nebo mimo tuto smlouvu, se řídí obecnými právními předpisy, pokud se strany nedohodnou jinak.

Informace ohledně provozovatele a majitele webshopu:

 

Název firmy: Drnatural Pharma

Adresa: 945 01 Komárno, Vodná 6/66

IČO: 47681900
DIČ: 2024051612
IČ DPH: SK2024051612


 

Phone Mobil: +421 905 836-877

Phone Skype: 

WWW Link Web: www.supykids.cz

Email E-mail: info@supykids.cz

Naše stránka je obnovena a funguje na následující stránce: www.detskaobuv-supykids.cz

Facebook